Arrivederci

Poraz Intera, Perišić zatražio transfer

"Saslušali smo igrača i on želi otići. Želimo ga usrećiti, ali i moramo razmisliti što je najbolje za nas. Do sada nisu stigle odgovarajuće ponude i za sada čekamo," kazao je Marotta.
Sport / Nogomet | 27. 01. 2019. u 20:34

U susretu 21. kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino je pobijedio Inter sa 1-0 produživši niz bez poraza u međusobnim susretima na pet utakmica.

Pogodak odluke zabio je Armando Izzpo u 35. minuti na asistenciju Cristiana Ansaldija.

Inter je zaključio utakmicu sa 10 igrača nakon što je u 86. minuti isključen Matteo Politano zbog prigovora. Mateo Brozović je odigrao cijeli susret za goste, Ivan Perišić je utakmicu gledao s klupe, dok Šime Vrsaljko nije bio u krugu kandidata za nastup.

Prema posljednjim vijestima koje stižu iz tabora Intera, Perišić je na izlaznim vratima. Direktor "Nerazzurra" Beppe Marotta je potvrdio kako je hrvatski reprezentativac zatražio raskid ugovora, prenosi Hina.

Engleski i talijanski mediji navode kako će Perišić gotovo sigurno završiti na 'Otoku'. Već duže vrijeme interes za hrvatskog krilnog igrača pokazuje Manchester United, a u utrku se uključio i Arsenal. Nagađa se kako Inter neće pustiti Perišića za manje od 40 milijuna eura.

Večeras je još na rasporedu derbi Lazio - Juventus, a u ponedjeljak će snage odmjeriti Empoli i Genoa.

Na ljestvici vodi Juventus sa 56 bodova, Napoli ima 48, a Inter 40 bodova. Torino je deseti sa 30 bodova.