12 infarktnih minuta

PSG u drami jedva pobjedio St. Etienne

U sudačkoj nadoknadi uslijedila je "prava ludnica".
Sport / Nogomet | 18. 04. 2021. u 16:15 Bljesak.info

U 33. kolu francuskog nogometnog prvenstva PSG je u nedjelju na svom terenu svladao St. Etienne sa 3-2, a svi golovi su postignuti u posljednjih 12 minuta susreta, a dva u sudačkoj nadoknadi.

Gosti su poveli golom Denisa Bouange u 78. minuti. No, već minutu kasnije PSG je izjednačio preko Kyliana Mbappéa, a u 87. minuti iz penala Mbappé donosi vodstvo 2-1. Mbappé je vodeći strijelac lige s 23 gola, a slijedi ga Ben Yedder (Monaco) sa 17.

U sudačkoj nadoknadi uslijedila je "prava ludnica". St. Etienne je izjednačio na 2-2 golom Romaina Hamoume (90+2), ali Mauro Icardi u petoj minuti nadoknade zabija pobjednički gol za PSG, koji sada ima bod manje od vodećeg Lillea.

Treba napomenuti da Neymar nije igrao za PSG jer mora odraditi kaznu zbog crvenog kartona.

Prije dva dana Lille je u prvom susretu 33. kola na svom terenu odigrao 1-1 protiv Montpelliera.