Premiership

Liverpool zadržao šanse za naslov, ozljeda Salaha

U 73. minuti uslijedio je novi udarac za trenera Kloppa jer s terena iznesen Salah i čini se da se radi o težoj ozljedi.
Sport / Nogomet | 04. 05. 2019. u 22:45 Bljesak.info

Nogometaši Liverpoola pobijedili su u 37. kolu engleske Premier lige u trileru kod Newcastla s 3-2 i zadržali šanse za naslov.

Liverpool je dvaput vodio golovima Van Dijka (13) i Salaha (28), no uporni domaćini su oba puta uspjeli poravnati pogocima Atsua (20) i Rondona (54).

Ipak, četiri minute prije kraja Origi pogađa glavom nakon slobodnog udarca Shaqirija za pobjedu gostiju, prenosi Hina.

Liverpool opet vodi s 94 boda, dok City ima 92 i utakmicu manje. City u ponedjeljak dočekuje Leicester, a u zadnjem kolu Liverpool igra doma s Wolverhamptonom, a City ide u goste Brightonu.