Upad domaćih navijača na teren

VIDEO | Navijači prekinuli dvoboj Nice i Marseilla

U trenutku prekida domaća momčad je vodila 1-0, a pogodak je postigao Danac Kasper Dolberg u 49. minuti.
Sport / Nogomet | 22. 08. 2021. u 23:30 Bljesak.info / H

Utakmica 3. kola francuskog nogometnog prvenstva između Nice i Marseilla prekinuta je u 74. minuti zbog upada domaćih navijača na teren.

Skupina navijača s južne tribine stadioba Allianz Riviera, na kojoj su smješteni najfanatičniji pripadnici navijačke skupine Nice, u 74. minuti je preskočila ogradu i željela se sukobiti s gostujućim nogometašima, nakon što je Dimitri Payet odgovorio na provokacije koje su trajale čitavu utakmicu.

Naime, navijači Nice su tijekom cijele utakmice ubacivali razne predmete i gađali nogometaše Marseilla, u prvom poluvremenu vratara Mandadu, a u drugom svakog igrača koji bi dolazio na izvođenje udaraca iz kuta.

Nakon višeminutnog naguravanja zaštitara, navijača Nice, nogometaša i osoblja obje momčadi, sudac Bastien je obje momčadi poslao u svlačionice i prekinuo dvoboj.

Još nije poznato hoće li biti nastavka utakmice.