Mreže mirovale

Mladi Plemići oprostili se od Lige prvaka

Danski klub je u prvoj utakmici slavio sa 3:1 protiv Plemića koji danas nisu uspjeli da nadoknade ovaj zaostatak u uzvratu.
Sport / Nogomet | 26. 11. 2019. u 15:40 Bljesak.info / SportSport.ba

Juniori Zrinjskog oprostili su se od nastupa u UEFA Youth League u ovoj sezoni nakon što su u dvomeču 2. kola play-offa poraženi od Midtjyllanda.

Bilo je jasno da je Midtjylland u ovom trenutku dosta kvalitetnija ekipa, te su igrači Zrinjskog pružili svoj maksimum u današnjem uzvratnom susretu u kojem nije bilo golova.

Zrinjski je dosta otvoreno krenuo u utakmicu i pokušao da što prije smanji zaostatak, ali jednostavno gosti su defenzivno odlično igrali. Nakon što je pritisak Zrinjskog splasnuo Midtjylland je preuzeo inicijativu na sredini terena i diktirao tempo igre.

Gosti su u prvom poluvremenu imao nekoliko solidnih prilika, ali golova nije bilo. Da stvar bude gora Zrinjski je od 51. minute igrao s igračem manje i već tada su stvari bile jasne. Drugi žuti, odnosno crveni karton dobio je Bošković što je dodatno olakšalo posao gostima da sačuvaju prednost.

Igrači Zrinjskog pokušali su barem doći do pobjede, ali to nisu uspjeli. Na kraju je završeno 0:0.