Napokon

Messi: Bog je ovo čuvao za mene

"Bilo mi je potrebno da se otarasim tog trna i da postignem nešto s nacionalnim timom'', rekao je Messi.
Sport / Nogomet | 11. 07. 2021. u 12:50 Bljesak.info

''Osjećam da je Bog ovo čuvao za mene, da osvojim trofej s Argentinom protiv Brazila, na njihovom terenu'', izjavio je Lionel Messi nakon trijumfa u finalu Copa AmeriCa.

Argentina je u subotu pobjedom 1:0 nad Brazilom u finalu Copa Americe osvojila svoje prvo veće natjecanje u 28 godina.

"Bilo mi je potrebno da se otarasim tog trna i da postignem nešto s nacionalnim timom. Godinama sam bio vrlo blizu i znao sam da će se jednom dogoditi - nema boljeg trenutka od ovog", poručio je Messi.

Pobjednički gol u finalu natjecanja južnoameričkih država zabio je Angel Di Maria u 22. minuti prvog poluvremena.

Ovo je 15. put da je Argentina pobijedila na tom kupu, čime se izjednačila s Urugvajem.

Izbornik Argentine Lionel Scaloni odao je počast Lionelu Messiju pohvalivši kapetana svoje momčadi i otkrivši da je igrao ozlijeđen.

"Da znate što je sve podnosio i način na koji je igrao u Copa Americi, voljeli biste ga još više", rekao je Scaloni novinarima.