5:2

Kakva predstava Nemanje Bilbije: Do vrha napunio Zvijezdinu mrežu

Zrinjski je pružio sjajnu predstavu i pobjeda 'Plemića' je mogla biti i uvjerljivija. Najbolji igrač utakmice ponovno je bio Nemanja Bilbija koji je postigao četiri gola.
Sport / Nogomet | 29. 08. 2018. u 21:43 Bljesak.info

U zaostalom susretu 5. kola Premijer lige u Mostaru su nogometaši Zrinjskog pobijedili Zvijezdu 09 s 5-2 (2-0).

Zrinjski je u osmoj minuti poveo pogotkom Nemanje Bilbije nakon asistencije Frane Čirjaka. Na 2:0 povisio je Bekrić u 32. minuti.

Bilbija ponovno trese mrežu gostujućeg vratara Dejanovića u 55. minuti u akciji identičnoj prvom pogotku.

Gosti su smanjili na utješnih 3:1 preko Miljana Govedarice, kojemu se mora priznati da je postigao eurogol.

Golijadu Zrinjskog nastavio je Bilbija u 70., te 77. minuti postigavši četiri pogotka na utakmici.

Momčad iz Etno sela Stanišići kod Bijeljine je osam minuta prije kraja utakmice smanjila na 5:2. Strijelac je bio Kristijan Tojčić.

Zrinjski je sada četvrti na ljestvici Premijer lige BiH s dva boda manje od vodećih Sarajeva i Željezničara, te bodom manje od trećeg Širokog.