Zaprešić

Inter bolji od Zrinjskog

U posljednjoj provjeri protivnik Zrinjskog bit će slovenski prvoligaš Mura, a ista je na programu 3. srpnja u Brežicama.
Sport / Nogomet | 29. 06. 2019. u 21:30 Bljesak.info

Nakon visoke pobjede nad slovenačkim Krškom, Plemići su danas izgubili od Intera, no naravno taj poraz nikako ne zabrinjava budući da je ovo vrijeme kada se radi na otklanjaju eventualnih grešaka i usavršavanju igre.

Inter je poveo nakon 10 minuta igre golom Conjara, ali je do kraja prvog dijela Damir Šovšić izborio jedanaesterac i sam ga realizirao za poravnanje.

Govedarica je dobio crveni karton, odnosno dva žuta kod Mostaraca, ali kako je riječ o prijateljskoj utakmici, tako je samo Bencun zaigrao umjesto njega.

Domaćin u Zaprešiću golom Mamuta u 54. minuti dolazi ponovo do prednosti, a na kraju je i završeno 2:1 pobjedom Intera.