Futsal

HFC Zrinjski se plasirao u polufinale Kupa

Pored Zrinjskog u polufinale se plasirali Hercegovina (Široki Brijeg) , Mostar Stari grad i Seljak (Livno).
Sport / Nogomet | 18. 02. 2021. u 09:19 Bljesak.info

U srijedu u Čitluku u okviru četvrtfinala Kupa BiH HFC Zrinjski je porazio MNK Brotnjo
rezultatom 1:4.

Bila je to utakmica koja je u svim segmentima igre bila izjednačena do 38 minute.

Pregršt šansi je bilo na obje strane, no vratari Dujmović i Čolak su bili raspoloženi. Prvo poluvrijeme je završilo 0:0 Na početku drugog poluvremena Ivan Sušac dovodi Zrinjski u vodstvo.

Za Brotnjo izjednačujući gol postiže Šimun Markić.

Kad se očekivalo izvođenje kaznenih udaraca, Ivan Perić postiže zgoditak za vodstvo 2:1 za Zrinjski. Brotnjo minut i po prije kraja počinje igrati igru sa vratarem u polju. Zrinjski je to iskoristio i iz dvije kontre zabio dva gola. Golove su postigli Dragan Edi Marić i Adnan Kalajdžić što Zrinjskom donosi zasluženo polufinale .

Hercegovina (Široki Brijeg) – Beli Anđeo Brčko 3-2
Bossna Kompred (Tuzla) - Mostar Stari Grad 2-3
Kaskada (Gračanica) - Seljak Livno 2-8