Najrealnije ...

Fernandes s bijele točke poništio sjajan pogodak Bergwijna

Zanimljivo, bila je to četvrta utakmica Josea Mourinha kao menadžera Tottenhama protiv nekog od svojih bivših klubova i još nema niti jednu pobjedu. Protiv Uniteda ima poraz i remi, a protiv Chelsea dva poraza.
Sport / Nogomet | 19. 06. 2020. u 23:10 Bljesak.info

U derbiju 30. kola engleskog nogometnog prvenstva Tottenham i Manchester United su odigrali 1-1.

Spursi su poveli u 27. minuti golom Stevena Bergwijna, a izjednačio je Bruno Fernandes u 81. minuti iz kaznenog udarca kojeg je izborio Paul Pogba.

U drugom susretu večeri Southampton je pobijedio Norwich City sa 3-0 gurnuvši domaći sastav još bliže ispadanju iz Premier lige.

Golove za goste zabili su Daniel Ings (49), Stuart Armstrong (54) i Nathan Redmond (79).

Southampton se nalazi na 13. mjestu, dok je Norwich City posljednji sa 21 bodom, šest manje od zone spasa.

Elitni razred 'otočkog' nogometa nakon tri mjeseca pauze nastavljen je u srijedu zaostalim utakmicama 28. kola između Manchester Cityja i Arsenala, te Aston Ville i Sheffield Uniteda. City je slavio sa 3-0, dok u drugom susretu nije bilo golova.

Na ljestvici vodi Liverool sa 82 boda, 12 više od Manchester Cityja, dok je treći Leicester City sa 53 boda. Slijede Chelsea (48), Manchester United (46)...