Uvjerljiva pobjeda ''Plemića''

Zrinjski stotkom ispratio Bosnu

Aleksandar Todorović s 22 koša (8 skokova) predvodio je Mostarce do pobjede.
Sport / Košarka | 26. 01. 2019. u 20:05 Bljesak.info

Zrinjski je s uvjerljivih 101:83 (20:21, 29:19, 27:18, 25:25) pobijedili su Bosnu Royal u susretu 15. kola Košarkaškog prvenstva BiH igranom u dvorani ''Bijeli Brijeg'' u Mostaru.

Gosti iz Sarajeva vodili su 20:21 nakon prve četvrtine, no onda su ''Plemići'' ubacili u višu brzinu i na poluvrijeme otišli s prednošću od 9 koševa. Domaći su u istom ritmu nastavili u trećoj četvrtini te su osigurali dostatnu prednost za novu pobjedu koju su bez problema sačuvali do kraja utakmice.

Aleksandar Todorović s 22 koša (8 skokova) predvodio je Mostarce do pobjede. Ivan Miličević postigao je 17 koševa uz 8 skokova, Marko Šutalo 13, a Milan Lužajić 12 koševa. Aleksandar Sokolović upisao je osam koševa i deset skokova.

Kod ''Studenata'' su najraspoloženiji bili Arian Došen i Dragan Šekelja koji su postigli po 22 koša.