+22

Zrinjski pregazio Vogošću

Konačnih 84:62 moglo je biti i dosta veće, da trener Mostaraca Hrvoje Vlašić zadnje minute susreta kada je vodstvo Plemića bilo i 30 koševa dao prigodu mladim igračima koji nemaju previše prigode za igru.
Sport / Košarka | 11. 11. 2017. u 22:08 Bljesak.info

Košarkaši Zrinjskog ostvarili su laganu pobjedu u petom kolu prvenstva protiv Vogošće 84:62 (18:19, 22:12, 23:16, 21:15).

Samo prva četvrtina je slutila da ćemo gledati neizvjesnu utakmicu, no sve poslije toga bila je jednosmjerna ulica.

Čak šest domaćih košarkaša bilo je dvoznamenkasto, a najefikasniji je bio Begić sa 16 poena.

Kod Vogošće je kompetitivan bio jedino Imran Fazlić koji je jedini postigao više od 10 poena kod gostiju, no ni njegovih 19 koševa gostima nije bilo dovoljno ni za što više od uvjerljivog poraza, prenosi SportSport.ba.

Zrinjski: Šutalo 10, Kuzman, Princ 5, Sokolović 11, Golemac, Demić, Ramljak 11y Barać, Begić 16, Brummit 14, Miličević 5, Ljujić 12

Vogošća: Preljević 4, Vranić, Peljto 5, Sijerčić 3, Džafić 3, Dedović, Tuljković 6, Fazlić 19, Mustafica 5, Čamdžić 4, Mićić 7, Reed 6