Mladost slavila u Mostaru

Zrinjski opet pao u gustoj završnici

Košarkaši Zrinjskog opet su izgubili u utakmici na zadnju loptu. Ovaj put bolja je bila Mladost iz Mrkonjić Grada i to u Mostaru.
Sport / Košarka | 23. 01. 2021. u 18:47 S.B. | Bljesak.info

Mladost je slavila s 84:81 i nanijela Mostarcima drugi poraz u nizu. Tijesna utakmica odlučena je u samoj završnici.

Gosti iz Mrkonjić Grada ušli su u zadnjih 10 minuta s prednošću od 10 razlike (71:61), no domaći su uspjeli dostići zaostatak i uvesti utakmicu u neizvjesnu završnicu.

U zadnjoj minuti i pol nije bilo koševa iz igre, odnosno svi poeni pali su sa slobodnih bacanja, a gosti su sačuvali mirnoću i odnijeli važnu pobjedu u borbi za ostanak.

Bljesak.info / Pavel Lobarev u prodoru

Mladost je imala trojicu igrača s 20+ koševa - Đoko Šalić je imao 22 poena, Stefan Lakić 20 poena i 10 skokova, a Pavel Lobarev 20 koševa. Kod Zrinjskog je Luka Anđušić imao 26 koševa, Sreten Knežević 16 poena i 14 skokova, a Tihomir Vranješ 13 poena.

Novi trener Zrinjskog Zoran Glomazić tako i dalje čeka prvu pobjedu otkako se vratio u Mostar, a na sljedeću priliku će pričekati jer će utakmica s Čapljinom vjerojatno biti odgođena.