Povratak pobjedama

Zrinjski razbio Borac u zadnjoj četvrtini

Nakon dva uzastopna poraza, košarkaši Zrinjskog vratili su se pobjedama svladavši na svom parketu banjalučki Borac sa 87:69.
Sport / Košarka | 19. 12. 2020. u 21:03 S.B. | Bljesak.info

Momčad Nevena Nikolića odigrala je odličnu utakmicu protiv solidnog Borca koji ove sezone nastupa u ABA 2 ligi. Zrinjski je vodio na poluvremenu s pet razlike (40:35), no uporni gosti spustili su razliku na minus tri (57:54).

No, u zadnjih 10 minuta domaći su odigrali sjajnu košarku. Zrinjski je u tom periodu postigao 30 koševa, a nakon trice Omara Pajića imao je i 23 razlike u zadnjoj minuti (87:64), pa sve što su gosti napravili bilo je ublažavanje poraza.

Bljesak.info / Carlbe Ervin

Nikolić je dao priliku za svih 10 igrača, a svi osim Džajića i Solde upisali su se u strijelce. Luka Anđušić upisao je 22 koša uz sedam skokova, Amerikanac Corlbe Ervin imao je 16 poena, 7 skokova i 5 asistencija, a po 15 poena dodali su Tihomir Vranješ i Sreten Knežević, koji je imao i 10 skokova.