Liga 12

Široki uzvratio Kaknju

Goran Filipović s 20 koševa (8 asistencija) predvodio je aktualne prvake BiH do 12. prvenstvene pobjede.
Sport / Košarka | 12. 01. 2020. u 20:10 Bljesak.info

Košarkaši Širokog pobijedili su s 99:87 (26:30, 22:18, 34:16, 17:23) Kakanj u susretu 14. kola Lige 12 Košarkaškog prvenstva BiH igranom u nedjelju navečer u dvorani Pecara u Širokom Brijegu.

Gosti su dobili prvu četvrtinu rezultatom 26:30, da bi se na poluvrijeme otišlo pri rezultatu 48:48. Ključna je bila treća četvrtina koju je Široki pobijedio rezultatom 34:16 stvorivši sebi dostatnu prednost za mirnu završnicu.

Goran Filipović s 20 koševa (8 asistencija) predvodio je aktualne prvake BiH do 12. prvenstvene pobjede. Mateo Drežnjak postigao je 18 koševa uz 8 asistencija dok su Jure Zubac i Ivan Karačić upisali po 14 koševa. Dvoznamenkast je bio i Filip Kraljević koji je pridodao 12 koševa.

U redovima Kaknja najbolji je sa 17 koševa bio Jovan Đorđević Marković.

U 15. kolu Široki gostuje Igokei dok će Kakanj u goste Mladosti u Mrkonjić Grad.