Prvi start u početnoj petorci

Šarićev ''double-double'' u porazu Minnesote

Bio je to prvi Šarićev start u početnoj petorci novog kluba, a priliku koju je dobio zbog izostanka Taja Gibsona je odmah ugrabio.
Sport / Košarka | 16. 12. 2018. u 11:05 Bljesak.info

Košarkaši Minnesote poraženi su na gostovanju u Phoenixu sa 107-99, a Dario Šarić je bio u startnoj postavi Timberwolvesa te za 35 minuta na parketu ubacio 15 koševa uz 11 skokova i dvije asistencije.

Bio je to prvi Šarićev start u početnoj petorci novog kluba, a priliku koju je dobio zbog izostanka Taja Gibsona je odmah ugrabio. Usprkos tome Timberwolvesi su upisali četvrti uzastopni poraz u četvrtoj gostujućoj utakmici u nizu., javlja HRT.

Los Angeles Lakersi su došli do uvjerljive pobjede 128-100 na gostovanju kod Charlottea, gdje je Ivica Zubac za pobjednike odigrao 11 i pol minuta te za to vrijeme ubacio šest koševa uz jedan skok.