Bender solidan

Phoenix Sunsi izjednačili najveći poraz u povijesti kluba

Sunsi su ovim porazom izjednačili se s najvećim porazom u povijesti kluba
Sport / Košarka | 08. 02. 2018. u 11:05 Bljesak.info

Phoenix Suns Dragan Bendera su sinoć doživjeli visok poraz kod kuće, San Antonio Spursi su ih pobijedili sa 129-81. Sunsi su ovim porazom izjednačili se s najvećim porazom u povijesti kluba. Zadnji put su sa 48 razlike izgubili 18. listopada od Portland Trail Blazersa.

Dragan Bender je odigrao solidnu utakmicu, u 31 minutu na terenu zabio je 12 koševa (šut iz igre 5/8, trice 2/4) i upisao šest skokova.

Najbolji strijelac Sunsa bio je Alex Lin koji je utakmicu završio sa 14 koševa, a Josh Jackson je dodao 13. Spurse je predvodio LeMarcus Aldridge sa 23 pogotka i 13 skokova, a Patty Mills je ubacio 18, javlja Hina.

Danny Green je zabio 17 koševa od čega je pogodio tri trice za vodstvo Spursa od 25-5 manje od deset minuta od početka utakmice.

Spursi su nadskakali Phoenix sa 62-44 i ograničili ga na 34 posto šuta iz igre, dok su sami imali 49.5 posto šuta iz igre, uključujući 50 posto trice (16 od 32).

Millsova trica u zadnjoj minuti treće četvrtine dovela je Spurse u vodstvo od 97-50 a nakon prvih par minuta zadnje četvrtine San Antonio je vodio 100-50.