Slavili u velikom derbiju

NBA: Golden State bolji od Houstona

Warriorsi slavili u velikom derbiju Zapada i prekinuli niz od četiri poraza
Sport / Košarka | 14. 03. 2019. u 12:03 Bljesak.info

Golden State Warriorsi su sinoć prekinuli niz od četiri poraza svladavši u gostima Houston Rocketse sa 106-104, a Phoenix Sunsa Dragana Bendera su kod kuće doživjeli još jedan poraz od Utah Jazza.
Golden State je predvodio Klay Thompson koji je utakmicu završio s 30 poena od čega je pet trica, DeMarcus Cousins je ubacio 27 poena, a Stephen Curry 24.

Warriorsi su tako prekinuli niz od devet pobjeda Houstona u čijim je redovima najbolji bio James Harden s 29 poena i deset asistencija, piše Hina.

Od Phoenix Sunsa su još jednom bolji bili Utah Jazz koji su u gostima slavili sa 114-97. Donovan Mitchell je za pobjedu gostujuće momčadi ubacio 26 poena, a Rudy Gobert je dodao 18 uz 20 skokova.

Devin Booker je predvodio Phoenix s 27 poena, a Bender je u 14 minuta na terenu zabio tri koša (šut iz igre 1/1, trice 1/1) i upisao tri skoka i jednu asistenciju.

Oklahoma City Thunder je kod kuće sa 108-96 nadigrali Brooklyn Netse iako su u drugoj četvrtini zaostajali 17 poena. Paul George i Russell Westbrook su zajedno ubacili 56 poena za Oklahoma City. Westbrook je utakmicu završio s 31 poenom, 12 skokova i 11 asistencija.

Washington Wizardsi su kod kuće sa 100-90 bili bolji od Orlando Magica, a do pobjede ih je predvodio Bradley Beal s 23 poena.

Miami Heat je kod kuće sa 108-74 razbili Detroit Pistonse, a Atlanta Hawksi sa 132-111 Memphis Grizzliese.