Finale Istočne konferencije

Milwaukee poveo nakon prve utakmice

Milwaukee je pobjedu izborio u zadnjoj četvrtini, a najzaslužniji za to je bio Brook Lopez, koji je 13 od ukupno 29 koševa s koliko je završio utakmicu zabio u zadnjoj četvrtini.
Sport / Košarka | 16. 05. 2019. u 09:50 Bljesak.info

Najbolja momčad regularnog dijela NBA sezone Milwaukee Bucks su u srijedu u prvoj utakmici finala Istočne konferencije na domaćem terenu svladali sa 108-100 Toronto Raptorse i poveli sa 1-0 u seriji na četiri pobjede.

Milwaukee je pobjedu izborio u zadnjoj četvrtini, a najzaslužniji za to je bio Brook Lopez, koji je 13 od ukupno 29 koševa s koliko je završio utakmicu zabio u zadnjoj četvrtini u kojoj su Bucksi nadigrali Raptorse sa 32-17. Giannis Antetokounmpo je dodao 24 koša, a Malcolm Brogdon 15.

Torontu nisu pomogli ni Kawhi Leonard i Kyle Lowry koji su utakmicu završili sa 31, odnosno 30 koševa, javlja Hina.

Milwaukee je loše započeo utakmicu i nakon prvih devet minuta već je zaostajao 13 koševa (28-15). Bucksi se tada ipak bude i na poluvremenu zaostaju osam koševa (59-51), a na početku zadnje četvrtine sedam (83-76).

Druga je utakmica na rasporedu u petak i igra se opet u Milwaukeeju.

U finalu Zapadne konferencije aktualni prvaci Golden State Warriors vode u seriji protiv Portland Trail Blazersa 1-0.