13. poraz Zrinjskog

Lovćen u Mostaru prekinuo crni niz

Iako konačni rezultat to ne sugerira, bila je to jednosmjerna utakmica u kojoj su domaći košarkaši raspoloženim gostima parirali samo u prvoj četvrtini.
Sport / Košarka | 06. 02. 2019. u 20:40 Fena

U susretu 19. kola Druge ABA lige košarkaši Lovćena u Mostaru su pobijedili Zrinjski rezultatom 78:71.

Nakon toga prednost Lovćena konstantno je rasla do maksimalnih +19 sredinom treće četvrtine (59:40), a Zrinjski je tek u samoj završnici donekle ublažio poraz kada je ishod utakmice već bio poznat.

Miloš Popović s 22 i Nemanja Todorović s 20 koševa bili su najzaslužniji za pobjedu Lovćena kojom je momčad s Cetinja prekinula niz od šest uzastopnih poraza.

Kod Zrinjskog Marko Ljujić ubacio je 15, a Marko Ramljak 14 koševa..

S omjerom pobjeda i poraza 9-10 Lovćen se nalazi u sredini ljestvice, dok je Zrinjski pretposljednji s omjerom 6-13.