Zbog suđenja

Košarkaši Olympiakosa na poluvremenu napustili meč protiv Panathinaikosa

Crveno-bijeli su poručili kako ne namjeravaju odigrati drugo poluvrijeme "zbog sudačke krađe".
Sport / Košarka | 13. 02. 2019. u 21:33 Bljesak.info

Večeras je u Ateni odigran najveći grčki derbi, a košarkaški spektakl u okviru polufinala Kupa Grčke je prekinut na poluvremenu.

Ovaj put nije riječ o prekidu zbog divljanja navijača, već su gostujući igrači odlučili napustiti utakmicu na poluvremenu.

Panathinaikos je nakon 20 minuta igre vodio rezultatom 40:25, a košarkaši Olympiakosa su odlučili iz svlačionice nakon pauze, umjesto na parket, otići kući.

Crveno-bijeli su poručili kako ne namjeravaju odigrati drugo poluvrijeme "zbog sudačke krađe", a nakon što nisu izašli na parket suci su prekinuli susret i pobjedu dodijelili Panathinaikosu.

Panathinaikos će u nedjelju igrati finale protiv PAOK-a, dok se očekuje da Olympiakos bude žestoko kažnjen.