Pobjeda od +49

Clippersi bez Leonarda ubacili 150 koševa Atlanti

Kod Clippersa je najbolji bio povratnik Paul George koji je ubacio 37 koševa.
Sport / Košarka | 17. 11. 2019. u 11:30 Bljesak.info

Los Angeles Clippersi su svladali na svom parketu u Staples Centeru Atlantu s čak 49 koševa prednosti 150-101, iako su igrali bez svoje prve zvijezde Kawhija Leonarda. Ivica Zubac se vratio u startnu postavu te za 17 minuta postigao sedam koševa uz devet skokova, četiri asistencije i četiri blokade.

Kod Clippersa je najbolji bio povratnik Paul George koji je ubacio 37 poena.

Portland je prekinuo niz poraza slavljem u San Antoniju 121-106, iako su Trail Blazersi zaostajali za 15 koševa osam i pol minuta prije kraja utakmice. Mario Hezonja je za pobjednike ubacio osam koševa te imao tri skoka i dvije asistencije za 16 minuta, javlja Hina.

Učinak večeri imao je James Harden koji je sa 49 koševa, šest asistencija i pet skokova predvodio Houston do sedme uzastopne pobjede u kojoj su slavili sa 125-105 na gostovanju u Minnesoti.