Završnica

''Caffe In Domić'' pobjednik Streetball Rama 2020. za juniore

U uzrazstu do 14 godina godina HKK „Rama“ osvojila je prvo mjesto pobijedivši HKK „Zrinjski“.
Sport / Košarka | 28. 07. 2020. u 09:21 Bljesak.info

Na igralištu OŠ "Marka Marulića" u Prozoru i službeno je završen Streetball Rama 2020.

Turnir je okončan s natjecanjem za juniore i mlađe kategorije kako bi malim "uličnim basketašima" njihovi treneri u HKK Rama dali prigodu sudjeluju i osjete natjecateljski ambijent i prikažu sav svoj potencijal i talent u ovom sportu.

U uzrazstu do 14 godina godina HKK „Rama“ osvojila je prvo mjesto pobijedivši HKK „Zrinjski“. Treće mjesto osvojila je ekipa „Sokolovi“, a četvrto ekipa „Malci“.

Deset juniorskih timova podjeljenih u dvije skupine borili su se za trofej u kojem na kraju nije pobjednik samo jedan tim već svi i oni "prvi" i oni "zadnji", javlja rama-prozor.info.