NBA

VIDEO | Bogdanović zabio 23 koša i poigrao se sa Porzingisom

Bogdanović je sinoć odigrao 33 minute i uz šut izu igre 7/16, a za trice 3/8, sakupio 23 koša te tri skoka i dvije asistencije.
Sport / Košarka | 11. 02. 2020. u 09:25 Bljesak.info

Utah Jazz su sinoć u gostima sa 123-119 pobijedili Dallas Maverickse, a hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović bio je jedan od ponajboljih pojedinaca pobjedničke momčadi sa 23 koša.

U jednoj akciji Babo je Porzingisu "prodao" foru sa basketa.

Donovan Mitchell je također zabio 23 koša za Utah kojem je ovo treća pobjeda zaredom dok je najbolji strijelac bio Jordan Clarkspon sa 25 ubačaja i osam asistencija.

Kod Dallasa najbolji su bili Tim Hardaway Jr. sa 33 poena i Kristaps Porzingis sa 28.

Toronto Raptors su upisali 15. pobjedu zaredom, svladavši sinoć sa 137-126 gostujuće Minnesota Timberwolvese. Do pobjede ih je predvodio Pascal Siakam sa 34 koša, od čega je 14 zabio u zadnjoj četvrtini. Kyle Lowry je dodao 27 koševa i 11 asistencija, a OG Anunoby 25 koševa i 12 skokova.

D'Angelo Russell je u prvoj utakmici za Minnesotu nakon prelaska iz Golden State Warriorsa ubacio 22 koša, dok je Karl-Anthony Towns upisao 23 poena i deset skokova.

Denver Nuggets su kod kuće sa 127-120 bili bolji od San Antonio Spursa, a do pobjede su stigli nakon što su nadoknadili zaostatak od 23 koša iz treće četvrtine.

Jamal Murray je bio najbolji strijelac Nuggetsa sa 26 koševa, a Paul Millsap je ubacio 22. LaMarcus Aldridge je bio najbolji strijelac Spursa i utakmice sa 33 ubačaja, a Luka Šamanić nije ulazio u igru.

Los Angeles Lakers nisu imali problema protiv gostujućih Phoenix Sunsa koje su pobijedili sa 125-100. Anthony Davis je zabio 25 koševa uz deset skokova, a Rajon Rondo 23 koša za Los Angeles.

Sunse, koji su igrali bez Deandre Aytona, predvodio je Mikal Bridges sa 18 koševa i šest skokova. Ovo je šesti poraz za Sunse u sedam zadnjih utakmica.

Milwaukee Bucks su sa 123-111 bili bolji od gostujućih Sacramento Kingsa, a Eric Bledsoe i Khris Middleton su zabili svaki po 28 koševa za pobjedničku momčad. Brook Lopez je dodao 20 koševa za Buckse, a Giannis Antetokounmpo nije igrao zbog rođenja sina.

U preostalim utakmicama Brooklyn Nets su sa 106-105 nadigrali Indiana Pacerse u Indianapolisu, Miami Heat je u gostima sa 113-101 bio bolji od Golden State Warriorsa, Orlando Magic kod kuće sa 135-126 od Atlanta Hawksa, a Charlotte Hornets sa 87-76 od domaćih Detroit Pistonsa.