ABA liga 2

Zrinjski na domaćem parketu svladao sarajevsku Bosnu

Zrinjski je mnogo bolje otvorio susret i već je nakon prvih deset minuta imao prednost 23:18. Na poluvrijeme su Mostarci otišli na plus šest (39:33) i već tada se pobjednik duela nazirao.
Sport / Košarka | 17. 10. 2017. u 20:57 Bljesak.info

U košarkaškoj ABA ligi 2, igrači Zrinjskog su svladali momčad Bosna Royal rezultatom 76-70 (23:18, 16:15, 20:21, 17:16).

Bosna je bolje otvorila drugo poluvrijeme, i tricom Kneževića sredinom treće četvrtine došla do minimalnog vodstva 46:43. Domaćin ponovno preuzima vodstvo nakon poena Princa, i nove trice Ramljaka, a u napadačkom dijelu priključio se i Šutalo.

U posljednjoj dionici igre igra Bosne se u potpunosti raspala, te je Zrinjski na kraju zabilježio prvu pobjedu u sezoni. Zrinjski je do pobjede vodio Ramljak sa 19 poena, dok je na drugoj strani Knežević ubacio 11 poena.

O igri Bosne dovoljno govori podatak da je kapetan Zrinjskog Vedran Princ imao više asistencija (11) nego čitava ekipa sarajevskog kluba (8).