Prvenstvo BiH

Bosna slavila u Mostaru

Petar Dubelj s 22 poena i Jelen Ross s 15 poena bili su najefikasniji kod Studenta, a u ekipi Bosne istaknuo se Maksim Šturanović s 24 koša.
Sport / Košarka | 04. 02. 2018. u 08:42 Bljesak.info

U dvorani na Bijelom Brijegu u okviru 17. kola prvenstva Bosne i Hercegovine košarkaši Studenta ostvarili su deveti poraz. Izgubili su od igrača Bosne Royal 86:67 (23:19, 18:14, 27:21, 18:13).

Aktualni viceprvaci BiH od početka utakmice bili su u prednosti, a nakon trice Duraka u šestoj minuti bilo je 21:14. U drugoj dionici igre gosti dolaze i do 12 poena prednosti, ali je Student ipak uspio malo smanjiti zaostatak. Na odmor se otišlo kod rezultata Student - Bosna 33:41.

Sve eventualne dvojbe oko pobjednika oklonjene su na otvaranju drugog poluvremena kada Bosna radi seriju 8:0. U posljednju četvrtinu Sarajlije ulaze s vodstvom 68:54, pa je to bio signal da oba trenera daju priliku igračima s manjom minutažom.

Slijedeće kolo (u srijedu) košarkaši Studenta su slobodni, a potom u subotu u dvoranu na Bijelom Brijegu stiže Vogošća.