Liga prvaka

Lincoln bez senzacije

Sport / Flash | 20. 07. 2016. u 20:11 Z.S.

Gibraltarska momčad Lincoln ipak nije stigla do senzacije drugog pretkola Lige prvaka. Celtic je u uzvratu slavio s 3:0 i tako nadoknadio 1:0 iz prve utakmice.

Škoti su pitanje pobjednika riješili u sedam minuta, od 23. do 29. kada su mrežu protivnika tresli Lustig, Griffiths i Roberts, prenosi Goal.com

Ljubljanska Olimpija u prvoj je utakmici izgubila 4:3 kod kuće, a danas su u Slovačkoj kod Trenčina gubili 2:0 nakon 20 minuta. No golovima Kelhara, Elekea i Klinara do 79. minute okrenuli su rezultat na 3:2. Ipak, gol koji bi ih odveo dalje nisu zabili do kraja.

Albanski Partizani je nakon jedanaesteraca izbacio Ferencvaros 4:2, a junak je bio vratar Hoxha koji je zabio prvi s bijele točke, a onda skinuo tri udarca Mađarima.