Finale na Pecari

Knešpolje i Dobrkovići u finalu Lige mjesnih zajednica Široki Brijeg

Sport / Flash | 04. 08. 2017. u 00:42 D.L.

Knešpolje i Dobrkovići plasirali su se u finale Malonogometne lige mjesnih zajednica Grada Širokog Brijega.

U prvom polufinalnom susretu Knešpolje - Lijeva Obala, igranom pred punim tribinama igrališta Prve osnovne škole Široki Brijeg, nakon lutrije šesteraca u finale se drugu godinu zaredom plasirala Mjesna zajednica Knešpolje.

Lijeva Obala je prokockala plasman u finale u samoj završnici susreta. Imali su vodstvo od 2:0 pogocima Pere Ševe iz 10. i Marka Mikulića iz 23. minute da bi u posljednje dvije minute sve to palo u vodu. Matej Ćorić je s dva pogotka u 38. i 39. minuti donio izjednačenje svojoj momčadi i priliku da preko šesteraca izbore svoje drugo uzastopno finale - što im je na kraju i uspjelo.

U drugom polufinalnom susretu sastali su se Ljuti Dolac i Dobrkovići, a potonji su pogocima Tomislava Grbešića iz 13. i 35. minute pobijedili 2:0. Tomislav Grbešić je tako s devet pogodaka trenutačno najbolji strijelac Lige.

Datum finala bit će poznat naknadno, a za sada se zna da će biti iza 15. kolovoza na stadionu Pecara.