posušje

Cro Star uzeo pet zlata i tri ekipna pehara na prvenstvu Federacije

Sport / Flash | 24. 04. 2016. u 09:50 S. M.

U subotu je u Posušju održano Otvoreno taekwondo prvenstvo Federacije BiH, na kojem je sudjelovalo 415 natjecatelja iz Bosne i Hercegovine i Hrvatske.

Mostarski taekwondo klub Cro Star, kojeg vodi trenerica Klaudia Marić, osvojio je 12 medalja i tri pehara.

Zlato su osvojili Dora Marušić, Luka Penavić, Ivo Planinić, Fran Miloš i Nika Šunjić.

Srebro su osvojili David Marušić, Hrvoje Marijanović, Mario Tomić, Josip Bevanda i Viktoria Penavić.

Broncu su osvojili Nika Tomić i Fabian Stojkić.

Osvojena su i tri ekipna pehara: ekipno 1. mjesto u vrtićancima, ekipno 2. mjesto u vrtićankama i ekipno 3. mjesto u juniorkama.

David Marijanović je odlično odradio 1. kolo, no medalja mu je za dlaku izmakla u 2. kolu.

Treneri Cro Stara na ovom turniru bili su Klaudia Marić i Miran Đorđevski, a sudili su Damir Šunjić i Vlatka Živkušić.