Champion Cup 2016”

Ante Galić najbolji kadet, Neretvi 15 medalja

Sport / Flash | 05. 06. 2016. u 18:25 S. M.

U okviru manifestacije “Vogošćanski dani 2016”, održan je 8. međunarodni judo turnir “Champion Cup 2016” na kojem je ove godine sudjelovalo 30 ekipa iz naše zemlje te Crne Gore, Hrvatske i Srbije.

Judaši mostarske “Neretve” nastupili su sa svojih 12 natjecatelja, a ukupno su osvojili 15 odličja i pehar za najuspješnijeg kadeta cijelog turnira.

Klub je ostvario odličan plasman osvojivši osam zlatnih, dvije srebrne i pet brončanih medalja, što je u ukupnom plasmanu mostarski klub dovelo na 5. mjesto od 30 klubova.

Trener Majo Ćeško, ujedno i jedan od sudaca na ovom turniru je jako zadovoljan ostvarenim rezultatima obzirom da su bili među klubovima sa najmanjim brojem natjecatelja. Neki članovi Neretve su se okušali i u starijem uzrastu te i tu ostvarili izuzetne rezultate.

Ovaj turnir već tradicionalno svake godine dodjeljuje pehar za najuspješnijeg kadeta “Miloš Mrdić”, a ove godine tu čast je imao član JK “Neretva” iz Mostara, kadet do 66 kg Ante Galić. Sve borbe dobio je sjajnim i atraktivnim Ipponima te se popeo na najviše pobjedničko postolje osvojivši zlatnu medalju.