PROGRESSIMOS

Prijavi se za posao u Europrofilu

Nakon provedenog procesa selekcije i odabira kandidata, aplikantima će biti upućena povratna informacija elektronskim putem na dostavljenu mail adresu.
Gospodarstvo / Posao | 24. 05. 2019. u 18:40 Bljesak.info

Ante Starčevića 32c
88000 Mostar

Za potrebe klijenta EUROPROFIL d.o.o. Mostar, Rodoč bb, raspisuje

NATJEČAJ / KONKURS

Za radno mjesto

VOZAČ1 (jedan) izvršitelj

Pored općih uvjeta definiranih pravnim propisima, za obavljanje poslova i radnih zadataka ovog radnog mjesta potrebni su i slijedeći specifični uvjeti:

  • SSS, IV stupanj,
  • Položen ispit kod nadležne institucije za obavljanje poslova profesionalnog vozača,
  • Vozačka dozvola B i C kategorije,
  • Najmanje 3 (tri) godine radnog iskustva na poslovima vozača teretnih vozila,
  • Poželjno poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika, komunikacijski nivo,
  • Poznavanja rada na računaru.

Kandidati / aplikanti za ovo radno mjesto također trebaju imati i slijedeće vještine:

  • Spremnost na poslovna putovanja u zemlji i inozemstvu,
  • Organiziranost i inicijativnost,
  • Visok stupanj odgovornosti i marljivosti u obavljanju poslova i poštivanju rokova,
  • Spremnost za daljnji profesionalni razvoj i stručno usavršavanje u skladu sa poslovnim potrebama,
  • Sklonost timskom radu i funkcioniranju u sklopu različitih timova,
  • Komunikacijske sposobnosti,
  • Rad u stresnim uvjetima.

Opis poslova i radnih zadataka:

  • Pripemanje transporta robe, sačinjavanje i ishođenje putnih naloga,
  • Aktivnosti vezano za registriranje teretnih i drugih vozila poslodavca,
  • Provjera ispravnosti vozila na dnevnoj osnovi, te poduzimanje aktivnosti na eventualnom otklanjanju kvarova, odvoženje vozila poslodavca na servis i popravke u ovlaštene servise,
  • Aktivnosti vezano za održavanje sigurnosti i čistoće u vozilima poslodavca u skladu sa važećim propisima,
  • Utovar i istovar naručene robe na adresi dobavljača ili klijenta u zemlji i inozemstvu,
  • Priprema i osiguranje potrebne dokumentacije za siguran i neometan prevoz robe od ili prema dobavljačima ili klijentima,
  • Upravljanje teretnim vozilom u zemlji i inozemstvu u skladu sa važećim pravnim propisima, na način koji osigurava profesionalno sudjelovanje u cestovnom prometu,
  • Transport robe, dovoženje i odvoženje iste teretnim vozilom poslodavca u cilju transporta naručene robe od ili prema dobavljačima ili klijentima,
  • Suradnju sa špediterima u cilju osiguranja potrebne dokumentacije za provođenje aktivnosti carinskog nadzora i daljnjeg provoza transportirane robe,
  • Suradnju sa nadležnim carinskim službenicima tokom carinskog pregleda,
  • Suradnju sa drugim radnicima prilikom utovara, istovara, raspoređivanje u skladišne prostorije transportirane robe,
  • Obavljanje poslova u skladištu poslodavca u skladu sa poslovnim potrebama kada ne obavlja poslove prevoza,
  • Obavljanje i drugih poslova prema nalozima neposrednog rukovoditelja, odnosno direktora ili uprave poslodavca.

Svojim radnicima EUROPROFIL d.o.o. Mostar, Rodoč bb nudi:

  • Obavljanje poslova u dinamičnom i pozitivnom poslovnom okruženju,
  • Razmjenu stručnih znanja i iskustava, kao i podršku novim idejama u cilju unaprjeđenja poslovanja
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja u karijeri,

Za naprijed navedeno radno mjesto radni odnos će se zasnovati  na neodređeno vrijeme uz probni rad od 6 mjeseci.

Ukoliko smatate da ste upravo Vi kandidat koji je spreman prihvatiti nove izazove dinamičnog posla, s punim povjerenjem dostavite dokumentacije koja treba sadržati:

  • CV / životopis, koji pored osobnih i kontakt podataka, obvezno treba sadržavati i pregled dosadašnjeg radnog iskustva i poslodavcima,
  • Pisma preporuke, ukoliko posjedujete,
  • Kopiju dokaza o stečenom stupnju stručne spreme.

Kandidati koji budu pozvani na razgovor trebati će donijeti i predočiti originalne dokaze o stupnju stručne spreme ili ovjerenu kopiju istog.

Navedenu dokumentaciju dostavite do 3.6.2019.god. i to: elektronskim putem na mail:  [email protected].

Nakon provedenog procesa selekcije i odabira kandidata, aplikantima će biti upućena  povratna informacija elektronskim putem na dostavljenu mail adresu. Dostavljena dokumentacija će se vratiti na zahtjev podnositelja iste.

Nepotpune i nepravovremeno dostavljene prijave neće se razmatrati.