Premijer liga BiH

Odbojkašice Mostara uzele bod u Tuzli protiv Slobode

Zanimljivo je kako je u prvom susretu u Mostaru ekipa Mostara slavila s 3:2 te kako će se ove dvije ekipe susresti i u finalu Kupa FBiH koji se igra za tri tjedna.
Sport / Ostali sportovi | 02. 12. 2019. u 18:05 Bljesak.info

Odbojkašice Mostara uspjele su u Tuzli osvojiti bod u derbiju kola protiv domaće Slobode.

Mostarke su odlično otvorile utakmicu i prvi set osvojile rezultatom 26:24, da bi Sloboda izjednačila na 1:1.

Potom Mostarke osvajaju i treći set, a Sloboda opet izjednačava i odvoti utakmicu u tie-break.

U petom setu više sreće imale su domaće odbojkašice, koje su na kraju slavile s 3:2.

Slobodi su tako pripala dva boda, a Mostaru bod.