Hercegovački derbi

Široki pogotkom Matića u 90. minuti srušio Zrinjski na Pecari

''Plemići'' tako nisu uspjeli iskoristiti poraz Sarajeva u Tuzli te su i dalje u zaostatku od četiri boda.
Sport / Nogomet | 20. 04. 2019. u 18:48 Bljesak.info

Nogometaši Širokog Brijega s minimalnih 1:0 slavili su protiv Zrinjskog u velikom hercegovačkom derbiju 27. kola Premijer lige BiH igranom pred oko 4.000 gledatelja na stadionu Pecara u Širokom Brijegu.

''Plemići'' tako nisu uspjeli iskoristiti poraz Sarajeva u Tuzli te su i dalje u zaostatku od četiri boda.

U prvom poluvremenu vrijedi istaknuti veliku priliku Rustemovića kojemu je sjajni domaći vratar Luka Bilobrk obranio udarac.

U drugom dijelu susreta zaigralo se puno otvorenije te su obje momčadi imale nekoliko izglednih prilika, no mreže su mirovale sve do 90. minute.

Široki je imao korner, Stanić je ubacio, a najbolje se u gužvi snašao Bernardo Matić koji je glavom matirao vratara za erupciju oduševljenja na Pecari.