Filipović ponovno junak

Zrinjski teže od očekivanog pobijedio GOŠK

Miloš Filipović bio je prva figura susreta sa tri gola
Sport / Nogomet | 17. 02. 2018. u 16:21 Bljesak.info

Nogometaši HŠK Zrinjskog u okviru 19. kola BHT Premijer lige svladali su teže od očekivanog ekipu GOŠK-a rezultatom 3:2.

Na samom početku utakmice, u desetoj minuti domaće je šokirao Stefan Barić, koji nakon pogreške obrane Zrinjskog pogađa za 1:0.

Zrinjski je nakon toga nizao prigode, ali je sjajno branio vratar Dalibor Kozić. Do izjednačenja momčad Blaža Sliškovića došla je u 54. minuti preko Miloša Filipovića koji je realizirao jedanaesterac.

Pet minuta kasnije Gošk je opet poveo preko Nardina Mulahusejnovića, koji je u Gabelu stigao na posudbu upravo iz Zrinjskog.

U 70. minuti sudac je ponovno dosudio kazneni udarac za domaće, a ponovno je bio siguran Filipović za 2:2. U 89. minuti isti je igrač pogodio glavom nakon kornera za konačnih 3:2.

Nakon kraja utakmice gostujući nogometaši imali su puno pritužbi na suđenje i dosuđene jedanaesterce za Zrinjski.

Zrinjski je ostao drugi na ljestvici s bodom manje od Željezničara koji je u gostima pobijedio Krupu 4:2.