Central Liga

Sport Talent i Zrinjski podijelili bodove

Dječaci Sport Talenta su nakon nekoliko velikih šansi uspjeli postići gol krajem prvog poluvremena. Ipak u nastavku mali Plemići dolaze do pogotka pa je gradski derbi završio s miroljubivih 1:1.
Sport / Nogomet | 13. 10. 2019. u 22:15 Bljesak.info

Ovog vikenda nastavljeno je natjecanje u Central ligi za dječake rođene 2009. godine i mlađe.

U natjecanju koje se odigrava na pomoćnom terenu stadiona HŠK Zrinjski igrane su nove utakmice, a kolo su otvorili gradskim derbijem HŠK Zrinjski i UŠS Sport Talent.

Zrinjski je kasnije još jedan susret završio remijem, protiv ekipe Unisport Stolac, također je rezultat glasio 1:1 dok je Sport Talent u kojem je danas igralo više dječaka rođenih 2010. godine uvjerljivo slavilo protiv još jedne mostarske ekipe ŠN Tiki Taka rezultatom 3:0.

Tiki Taka je u svojoj drugoj utakmici nesretno remizirao sa ŠN AS Međugorje primivši gol za 1:1 u posljednjim sekundama susreta.

Uz pobjedu i neriješen rezultat te dva remija Zrinjskog, danas se Sport Talent izjednačio u vrhu ljestvice sa Zrinjskim, a u samom vrhu ljestvice je i mostarski FK Velež.