5678 Comunity

Erigo D - Plesačice se okitile medaljama na međunarodnom natjecanju

Proteklog vikenda je u Beogradu je održano 5678 Comunity plesno natjecanje u organizaciji svjetskih prvaka po IDO savezu, Dance factory.
Lifestyle / Zdravlje | 27. 11. 2018. u 17:47 Bljesak.info

Mostarske plesačice Erigo D kluba, s međunarodnog natjecanja su se vratili s vrijednim medaljama.

Na natjecanju je bilo preko 2000 plesača iz Slovenije, Hrvatske, Srbije, CRne Gore, Rusije, Bugarske; Rumunjske, Mađarske i Erigo kao jedini predstavnik iz BIH.

Prvi dan je bio rezerviran za edukaciju sa predavčima Staša Stanković i Ricardo campos Freira , a drugi dan je bio natjecateljski. Među ogromnom konkurencijom plesači Eriga su osvojili sjajne medalje.

''Formacija Rubic cube osvojila je prvo mjesto, Formacija Ants Life i Formacija Ribbon dance drugo mjesto , Barbara Vidović i Vlatka Šimović osvojile su prvo mjesto, Iva Palinić i  Ela Marija Vučić osvojile su vrijedno drugo mjesto, dok je Elena Soldo osvojila osmo mjesto u profi kategoriji'', priopćeno je iz ovog kluba.

''Plesači ERIGA su pokazali svoju kvalitetu i kontinuiranost uspješnog rada na međunarodnim natjecanjima'', poručilo je vodstvo kluba, ovom prilikom najavljujući drugu plesnu konvenciju, čiji su organizatori bili i prošle godine, te novu plesnu predstavu u sklopu projekta Dajmo djeci Alternativu.