Popis najplaćenijih zvijezda

Ovo su najplaćeniji glumci Hollywooda

Lifestyle / Zabava | 01. 05. 2019. u 11:54 Bljesak.info
Kopirati

Tekst članka se nastavlja ispod banera

Časopis Variety u utorak je objavio popis najbolje plaćenih glumaca i glumica za 2019. I ove godine popisom dominira pet muških filmskih zvijezda koje su zauzele prva četiri mjesta, jer drugo dijele dvojica, prenosi portal Moviefone.

Zahvaljujući Netflixu i filmu "Six Underground" redatelja Michaela Baya, 42-godišnji Ryan Reynolds izbio je na vrh popisa sa zarađenih 27 milijuna dolara za film "6 Underground".

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds) on

Podsjetimo, Reynolds je film 'The Hitman's Wife's Bodyguard', zajedno sa Salmom Hayek i Samuelom L. Jackson, snimao u Hrvatskoj

Njegova kolegica Emily Blunt (36) najbolje je plaćena glumica i po zarađenoj svoti je na petome mjestu. Za film "Mjesto tišine" dobila je 13 milijuna dolara.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

A post shared by Emily Blunt (@emily.bluntt) on

Variety piše kako se čini da Netflix trenutačno isplaćuje najviše honorare. Pojašnjava da su plaće veće jer nema opcije podjele dobiti, a i platforma se uglavnom oslanja na pretplatu.

List donosi popis najbolje plaćenih, među kojima je samo pet glumica.

RYAN REYNOLDS - 27 milijuna dolara, Six Underground/Neflix

DWAYNE JOHNSON - 20 milijuna USD, Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw/Universal (2. kolovoza 2019.)

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

ROBERT DOWNEY JR. - 20 milijuna USD, The Voyage of Doctor Dolittle/Universal (17. siječnja 2020.)

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

 

A post shared by Robert Downey Jr. (@robertdowneyjr) on

WILL SMITH: 17 milijuna USD, Bad Boys for Life/Sony

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

 

A post shared by Will Smith (@willsmith) on


TOM CRUISE - 14 milijuna USD, Top Gun - Maverick/Paramount (26. lipnja 2020.)
 
 
 
View this post on Instagram
 
 

 

A post shared by Tom Cruise (@tomcruiseoffcial) on

EMILY BLUNT - 13 milijuna USD, Mjesto tišine/Paramount (15. svibnja 2020.)

JASON STATHAM: 13 milijuna USD, "Hobbs & Shaw"/Universal

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

 

A post shared by Jason Statham (@jasonstatham) on

BRAD PITT - 10 milijuna USD, Once Upon a Time in Hollywood/Sony (26. srpnja 2019.)

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

 

A post shared by Brad Pitt (@bradpittoffcial) on

GAL GADOT - 10 milijuna USD, Wonder Woman 1984/Warner Bros. (5. lipnja 2020.)

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

LEONARDO DI CAPRIO - 10 milijuna USD, Once Upon a Time in Hollywood/Sony (26. srpnja 2019.)

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

 

A post shared by Leonardo DiCaprio (@leonardodicaprio) on

MARGOT ROBBIE - 9 do 10 milijuna USD, Birds of prey/Warner Bros. (7. veljače 2020.)

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Margot Robbie (@margotrobbieofficial) on

IDRIS ELBA - 8 milijuna USD, Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw/Universal (2. kolovoza 2019.)

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

 

A post shared by Idris Elba (@idriselba) on

BEN AFFLECK - 8 milijuna USD, Triple Frontier/Netflix (15. ožujka 2019.)

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

A post shared by Ben Affleck (@benaffleck) on

KRISTEN STEWART - 7 milijuna USD, Charlie's Angels/Sony (15. studenoga 2019.)

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

 

A post shared by Kristen Stewart (@kristenstewart__) on

MARTIN LAWRENCE - 6 milijuna USD, Bad Boys For Life/Sony (17. siječnja 2020.)

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

 

A post shared by Martin Lawrence (@martinlawrence) on

 

JOAQUIN PHOENIX - 4,5 milijuna USD, Joker/Warner Bros. (4. listopada 2019.)

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

A post shared by Joaquin Phoenix (@joaquinptv) on

JESSICA CHASTAIN - 2,5 milijuna USD, IT: Chapter 2/Warner Bros. (6. rujna 2019.)

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

A post shared by Jessica Chastain (@jessicachastain) on



Kopirati
Drag cursor here to close