Treći poraz ''Plemića''

Bosna slavila protiv Zrinjskog

O'Brien je u posljednjoj sekundi pogodio važnu tricu koja bi na kraju Bosni mogla donijeti prednost domaćeg terena u odnosu na Zrinjski.
Sport / Košarka | 21. 04. 2018. u 21:15 Bljesak.info

Košarkaši Bosne Royal u subotu navečer su u Skenderiji svladali Zrinjski rezultatom 80:71 u utakmici pretposljednjeg 9. kola Lige za prvaka.

''Studenti'' su nakon prvih nekoliko minuta igre vrlo brzo došli do prednosti te prvu četvrtinu završili u svoju korist 23:17. U drugoj četvrtini, gosti su odigrali nešto bolje te tu dionicu završili u svoju korist 20:15.

U trećoj četvrtini izjednačena igra 21:21, da bi posljednju dionicu Bosna završila u svoju korist 21:13 i na kraju slavila.

O'Brien je u posljednjoj sekundi pogodio važnu tricu koja bi na kraju Bosni mogla donijeti prednost domaćeg terena u odnosu na Zrinjski zbog pobjede s većom razlikom u međusobnim susretima.

Najefikasniji u domaćoj ekipi bio je Šturanović sa 20 koševa, dok je kod Zrinjskog Ramljak ubacio 19 koševa.

U posljednjem kolu Zrinjski u srijedu dočekuje Igokeu.