Široki Brijeg

Tvrtka iFORM d.o.o. raspisuje natječaj za radno mjesto

Gospodarstvo / Promo | 30. 08. 2021. u 07:15 Promotivni tekst

Tvrtka iFORM d.o.o. raspisuje natječaj za sljedeće radno mjesto:

1. Project Manager – 1 izvršitelj

Opis radnog mjesta projekt manager:
• Komunikacija s kupcima i briga o poslovnom odnosu;
• U koordinaciji s drugim odjelima organizira i vodi brigu o radu kompletnog projekta;
• Vrši analizu izvješća o poslovanja projekta;
• Izvršavanje i prijem (internih) audita kupaca tj. dobavljača;
• Kontiniurano praćenje statusa projekta sve do njegovog završetka, timski rad sa drugim odjelima
na rješavanju problema u svakoj fazi projekta

Uvjeti za radno mjesto projekt manager:
• VSS ekonomskog / strojarskog smjera
• Odlično znanje njemačkog jezika u govoru i pismu (minimalno C1)
• Izražene komunikacijske i organizacijske sposobnosti;
• Sposobnost timskom i samostalnom radu;
• Proaktivnost
• Iskustvo i afinitet u upravljanju dokumentacijom;
• Tehničko razumijevanje;
• Sposobnost rukovođenja timom
• Poželjno radno iskustvo u proizvodnji i rukovodećim pozicijama

Nudimo Vam:
1. Izazovan i dinamičan posao u mladom i perspektivnom okruženju
2. Mogućnost stalnog napredovanja i usavršavanja
3. Profesionalni razvoj u međunarodnom poslovnom okruženju

Lokacija: Široki Brijeg

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom i dokazima o ispunjavanju
uvjeta mogu dostaviti isključivo na e-mail: [email protected]
Prijave kandidata koji ne ispunjavaju uvjete neće se razmatrati.

Natječaj je otvoren do 10.09.2021. godine