Široki Brijeg

Raspisan natječaj za posao u TT KABELI

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom uvjeta mogu dostaviti na e-mail: [email protected] ili poštom na adresu (s naznakom ”PRIJAVA ZA POSAO”)
Gospodarstvo / Promo | 09. 11. 2018. u 11:40 Bljesak.info

 TT KABELI d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za sljedeće radno mjesto:

RADNIK NA STROJU U PROIZVODNOM POGONU

Broj izvršitelja: 10

Uvjeti za obavljanje radnog mjesta:

  • - stupanj stručne spreme (SSS) tehničkog smjera
  • - radno iskustvo najmanje šest mjeseci na istim ili sličnim poslovima
  • - poznavanje rada na računalu
  • - timski rad
  • - produktivnost
  • - motiviranost za rad i fleksibilnost

Opis poslova:

  • - odgovorno praćenje proizvodnje
  • - sortiranje i slaganje sirovina i gotovih proizvoda
  • - priprema alata
  • - svakodnevno protokoliranje radnog procesa
  • - briga o čistoći, urednosti proizvodnog procesa

Radno mjesto zahtjeva rad u tri smjene.

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom uvjeta mogu dostaviti na e-mail: [email protected] ili poštom na adresu (s naznakom ”PRIJAVA ZA POSAO”):

TT kabeli d.o.o
Knešpolje bb
88220 Široki Brijeg

Natječaj ostaje otvoren dva tjedna.