TOMO ŠPED

Natječaj za radna mjesta

Gospodarstvo / Promo | 06. 08. 2021. u 12:40 Promotivni tekst

TOMO ŠPED d.o.o. za usluge i trgovinu raspisuje Natječaj za slijedeća radna mjesta:

·1) Administrativni referet - 1 izvršitelj (m/ž)

Opis radnog mjesta:

· Fakturiranje robe prema narudžbama

· Kreiranje otpremnica, međuskladišnica, povrata i reversa;

· Kontakt s kupcima i prijem narudžbi;

· Izdavanje ponuda,predračuna i računa;

· Kontrola povrata i ispravnosti ovjere dokumenata koji prate robu pri isporuci/povratu;

· Vođenje blagajne;

· Praćenje IOS-a;

· Kontrola stanja skladišta;

· Redovni i kontrolni inventurni popisi robe;

· Kreiranje i dostava izvještaja.

· Ostali administrativni poslovi po potrebi

 Uvjeti koje kandidati trebaju ispunjavati:

· (Ekonomist ) VSS

· poželjno radno iskustvo od najmanje dvije godine;

· Poznavanje rada na računaru (MS Office, Poslovne aplikacije i sistemi);

· Poznavanje Engleskog jezika

· Savjesnost i ustrajnost;

· Točnost, preciznost i temeljitost u radu.

Uz prijavu kandidati su dužni dostaviti sljedeće dokumente:

kopiju diplome
kopiju osobne iskaznice
potvrde o dosadašnjem radnom iskustvu

2) SKLADIŠTAR (1 izvršitelj)

Mjesto rada: Široki Brijeg

Tražene kvalifikacije:

1. Profesionalan odnos prema poslu

2. Poželjno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama

3. Točnost, preciznost, sistematičnost i temeljitost u radu

Nudimo Vam:

· Poticajnu i dinamičnu radnu atmosferu

· Mogućnost profesionalnog razvoja

· Stimulativna i redovna osobna primanja

Zainteresirani svoje prijave mogu poslati s naznakom ”NATJEČAJ ZA SKLADIŠTARA” na e-mail adresu [email protected] ili putem pošte na:

TOMO ŠPED d.o.o.
Knešpolje 174
88220 Široki Brijeg
Bosna i Hercegovina

Natječaj ostaje otvoren do 15.09.2021., a u procesu selekcije kontaktirati će biti kandidati koji uđu u uži izbor.