i-FORM

Natječaj za radna mjesta

Natječaj je otvoren do 20.03.2021. godine.
Gospodarstvo / Promo | 11. 03. 2021. u 12:28 Promotivni tekst

Tekst članka se nastavlja ispod banera

Tvrtka iFORM d.o.o. raspisuje natječaj za sljedeća radna mjesta

1. Project Manager / Quality Manager – 1 izvršitelj
2. Radnik na optimiranju i montaži alata – 1 izvršitelj

Opis radnog mjesta projekt manager / quality manager:

• Komunikacija s kupcima i briga o poslovnom odnosu;
• U koordinaciji s drugim odjelima organizira i vodi brigu o radu kompletnog projekta;
• Vrši analizu izvješća o poslovanja projekta;
• Provedba i kontrola sustava upravljanja kvalitetom u društvu prema standardu automobilske industrije –
IATF 16949;
• Izvršavanje i prijem (internih) audita kupaca tj. dobavljača;
Uvjeti za radno mjesto projekt manager / quality manager :
• VSS ekonomskog / strojarskog smjera
• Odlično znanje engleskog i/ili njemačkog jezika u govoru i pismu (minimalno C1)
• Izražene komunikacijske i organizacijske sposobnosti;
• Sklonost timskom i stamostalnom radu;
• Proaktivnost
• Iskustvo i afinitet u upravljanju dokumentacijom;
• Tehničko razumijevanje;
• Radno iskustvo u proizvodnji i rukovodećim pozicijama
Opis radnog mjesta radnik na optimiranju i montaži alata:
• Detaljno čitanje crteža, skica, konstrukcijskih i tehničkih nacrta
• Obavlja operacije ručne obrade na pozicijama i priprema pozicije za sastavljanje;
• Priprema, obrada, zavarivanje metalnih konstrukciija (cijevi, držača i sl.) u skladu s nacrtima,
specifikacijama i važećim standardima;
• Rješavanje funkcionalnih problema kod složenih alata;
• Montaža alata;
• Optimiranje alata;
• Priprema alata za isporuku;
• Kontrola i mjerenje izvršenog posla, te provjera sa zahtjevima prema dokumentaciji;
• Uhodavanje alata na presi i po potrebi kod kupca;

Uvjeti za radno mjesto radnik na optimiranju i montaži alata:

• SSS – tehničkog ili strojarskog smjera
• Dobro tehničko razumijevanje i matematičke vještine;
• Poznavanje obrade materijala: tokarenje, glodanje i brušenje;
• Preciznost i pedantnost u radu
• Sposobnost čitanja tehničkih crteža i dokumentacije;
• Sposobnost timskom i stamostalnom radu;
• Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Nudimo Vam:

1. Izazovan i dinamičan posao u mladom i perspektivnom okruženju
2. Mogućnost stalnog napredovanja i usavršavanja
3. Profesionalni razvoj u međunarodnom poslovnom okruženju

Lokacija: Široki Brijeg

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom i dokazima o ispunjavanju uvjeta mogu dostaviti isključivo na e-mail: [email protected]

Prijave kandidata koji ne ispunjavaju uvjete neće se razmatrati.

Natječaj je otvoren do 20.3.2021. godine.

Kopirati
Drag cursor here to close