EMERUS

Natječaj za posao: Vozač kamiona

Gospodarstvo / Promo | 22. 01. 2021. u 16:25 Promotivni tekst

Tvrtka Emerus d.o.o. Široki Brijeg, Društvo za proizvodnju i razvoj aluminijskih profila i sustava raspisuje:

NATJEČAJ ZA POSAO VOZAČ KAMIONA

Opis posla:
- Pregled ispravnosti vozila prije vožnje.
- Vođenje svih potrebnih evidencija.
- Transport prema predviđenom rasporedu, planu i proceduri.
- Međunarodni transport
- Zaduživanje i razduživanje dokumenata (tovarni list, faktura, putni nalog, dokumenta za robu)
- Upravljanje vozilom do 40T ukupne nosivosti.
- Ispomoć u skladištu
- Brine o redovnom održavanju, servisiranju i tehničkoj ispravnosti teretnog vozila.
- Kontrola utovara i istovara robe koju prevozi.

Uvjeti:
- SSS prometna
- Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- Vozačka dozvola C i E kategorije
- Položen državni ispit za kv vozača motornih vozila
- Razvijene komunikacijske vještine
- Ljubaznost, urednost, odgovornost
- Poštivanje i provođenje pravila tvrtke
- Poželjno znanje engleskog ili talijanskog jezika (osnovni stupanj znanja)

Nudimo:
- Stabilan posao
- Dinamično radno okruženje

Uz prijavu za natječaj potrebno je dostaviti sljedeće:
- Životopis

Zainteresirani svoje prijave s naznakom NATJEČAJ ZA POSAO VOZAČ KAMIONA trebaju dostaviti na e-mail adresu [email protected] ili putem pošte na: Emerus d.o.o. Knešpolje b.b 88220 Široki Brijeg