Prilika za zapošljavanje

Hotel Eden raspisao natječaj za više poslova

Tražimo računovođu, spa & wellness menadžera, konobara i pomoćnog kuhara
Gospodarstvo / Promo | 25. 09. 2018. u 15:19 Promo

Foto: Ilustracija / Hotel Eden noću

Ukoliko ste ambiciozni i visoko motivirani, a istovremeno posjedujete iskustvo i izražene vještine, nudimo Vam mogućnost da postanete dio našeg uspješnog tima i pridružite nam se na mjestima:

️Računovođa/Knjigovođa - jedan izvršitelj

Vaši radni zadaci:
• Knjiženje i kontrola bankovnih izvoda
• Knjiženje i kontrola ulaznih i izlaznih računa, kompenzacija, putnih naloga, plaća
• Administrativno vođenje zaposlenih – prijava i odjava radnika, vođenje ličnih dosijea i obračun troškova i putnih naloga
• Usklađivanje kartica kupaca i dobavljača
• Usklađivanje financijskih i robnih izvještaja
• Izradu mjesečnog bilanca stanja i bilanca uspjeha
• Suradnja sa bankama i drugim financijskim institucijama
• Praćenje računovodstvenih, financijskih, poreznih i drugih propisa, procedura i standarda
• Izvještavanje prema nadređenim o aktivnostima
• I sve druge aktivnosti koje spadaju pod posao računovođe

Od Vas očekujemo:
VSS iz oblasti ekonomije
• Minimalno jednu godinu iskustva u odjelu računovodstva i financija
• Inicijativu i proaktivnost, entuzijazam i usmjerenost na ostvarivanje ciljeva
• Sposobnost samostalnog rješavanja problema
• Želju za daljnjim učenjem i usavršavanjem
• Vozačku dozvolu B kategorije
• Odlično znanje engleskog jezika
• Odlično znanje rada na računaru (MS Office)

Mi Vam nudimo:
• Rad u perspektivnom okruženju
• Radni odnos na neodređeno vrijeme
• Fiksna plaća sa mogućnošću stalnog porasta u skladu sa vlastitim zalaganjem
• Kontinuirano razvijanje profesionalnih vještina

Spa & Wellness menadžer ( m/ž ) – jedan izvršitelj

Opis radnog mjesta:
- Organizacija i kompletno poslovanje spa i wellness centra
- Praćenje trendova u industriji
- Kreiranje i proširenje ponude usluga
- Formiranje i oblikovanje cijena
- Prodaja i promocija wellness usluga
- Rukovođenje timom
- Svakodnevno izvještavanje o radu spa i wellness centra
Vrsta posla: stalni radni odnos

Uvjeti:
- VSS turističkog ili ekonomskog smjera
- Poznavanje engleskog jezika
- Motivirana, odgovorna i komunikativna osoba
- Sposobnosti rukovođenja, organizacije i upravljanja poslovnim ciljevima
- Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno dvije godine

Konobar (m/ž) - jedan izvršitelj

Opis posla:
• Posluživanje hrane i pića
• Što kvalitetnija usluga gostu
• Sastavljanje dnevnih izvještaja
• Rad u smjenama

Uvjeti:
• SSS stručna sprema
• Iskustvo u obavljanju poslova u restoranu
• Poznavanje engleskog jezika, poželjno poznavanje još jednog svjetskog jezika
• Radno iskustvo u à la carte restoranima, ili hotelima sa 4/5 zvjezdica
• Izražene komunikacijske vještine
• Sklonost timskom radu i težnja ka postizanju visokih standarda
• Somelierstvo
• Kreativnost
• Osnove korištenja računala i Windows-a

• Fiksna plata sa mogućnošću stalnog porasta u skladu sa vlastitim zalaganjem

Pomoćni kuhar (m/ž)

Opis posla:
• Pomaganje u pripremanju namirnica, skladištenju, obradi namirnica prema uputama kuhara
• Sudjelovanje pri izdavanju jela
• Pripremanje posuđa za salu, pranje i spremanje posuđa
• Timski rad

Uvjeti:
• Urednost, marljivost i brzina
• Sklonost timskom radu
• Komunikativnost
• Više od 2 godine radnog iskustva u istim, ili sličnim poslovima

Ukoliko posjedujete tražene vještine i iskustva i ako se želite profesionalno razvijati u našem timu, pozivamo vas da se prijavite tako što ćete poslati vaš CV , motivacijsko pismo i reference na mail: [email protected], ili na našu adresu: Konak 18, 88000 Mostar

Kontakt telefon: 036/555-390.

Nepotpunu dokumentaciju ne uzimamo na razmatranje.