Četiri pozicije

AX-SOLING d.o.o. raspisuje natječaj za posao

Gospodarstvo / Promo | 16. 06. 2021. u 13:40 Promotivni članak

Firma AX-SOLING d.o.o Grude je tržišni lider u prodaji i distribuciji alata, mašina, opreme za zavarivanje, zaštitne opreme ….

Sjedište kompanije je u Grudama. Nastojimo proširiti našu mladu i ambicioznu ekipu pa tražimo :

DIREKTOR NABAVE m/ž

Uvjeti koje kandidati moraju ispuniti:
- Poželjan završen ekonomski fakultet
- Minimalno 5 godina iskustva na rukovodećem radnom mjestu
- obavezno iskustvo na sličnim poslovima u retail usmjerenoj organizaciji
- Prednost imaju kandidati s boravištem na području Zapadno Hercegovačke Županije, Hercegovačko- Neretvanske županije ili Kantona 10.
- Obavezno znanje engleskog jezika
- Vozačka dozvola „B“ kategorije
- Izvrsne komunikacijske i pregovaračke vještine
- Izvrsne vještine vođenja tima
- Nnošenje sa stresom i spremnost na preuzimanje odgovornosti spremnost na putovanja izvan BiH
- Napredan nivo znanja rada u MS Excelu

Odgovornosti:
- odgovornost za formiranje nabavne strategije
- odgovornost za formiranje prodajnog asortimana i planiranje količina trgovačke robe
- odgovornost za politiku kalkulacija Društva sa planiranjem pripadajućih zavisnih troškova
- odgovornost za ostvarenje planirane bruto marže Društva i planiranog koeficijenta obrtaja artikala
- odgovornost za definiranje asortimana artikala za maloprodajne akcije sa pripadajućim akcijskim kalkulacijama
- odgovornost za istraživanje tržišta nabave i konkurencije
- odgovornost za izradu plana financiranja nabave i suradnja sa sektorom financija na izradi ukupnog plana financiranja kompanije
- sudjelovanje u izradi prodajne strategije
- upravljanje zalihama na optimalan način
- pregovaranje sa najvećim dobavljačima
- uspostava i planiranje opskrbnog lanca

Što nudimo:
- nadprosječna i motivirajuća primanja
- mladu i perspektivnu ekipu za vođenje
- mjesto u stabilnoj kompaniji i ambicioznoj upravi

Prijaviti se možete putem emaila: [email protected] do 15.7.2021. godine - s predmetom NATJEČAJ ZA DIREKTOR NABAVKE

Brand Manager (m/ž)

Firma Ax-soling d.o.o. Grude tržišni je lider u prodaji i distribuciji alata, mašina, opreme za zavarivanje, htz opreme i pribora. Zastupnici smo renomiranih svjetskih brandova Fronius, Robert Bosch, Fein, Telwinn, Gedore, Schneider…. i radi širenja poslovanja na tržištu BiH potrebni su nam:

Brand manager (m/ž) 1 izvršitelj

Mjesto rada Grude, BiH
Zapadno hercegovački, Hercegovačko-neretvanski ili Kanton 10

Opis posla i odgovornosti:
- Razvoj dodijeljenih brandova, praćenje i poticanje prodaje
- Kontrola kretanja proizvoda kroz maloprodajnu i veleprodajnu mrežu
- Vođenje, praćenje i analiza robnih zaliha
- Definiranje cijena
- Ugovaranje i unaprjeđivanje grupe proizvoda
- Osobine i iskustvo koje se traži od kandidata:
- Minimalno SSS
- Radno iskustvo od minimalno 2 godine u prodaji alata .
- Poznavanje tržišta alata u BiH
- Poznavanje engleskog ili njemačkoj jezika u govoru i pismu
- Poznavanje rada na računaru, Office, poželjno radno iskustvo u robno materijalnom programu.
Organiziranost, pregovaračke vještine, odgovornost

Što nudimo:
- Stabilan posao i profesionalno okruženje
- stimulativna primanja
- Mogućnost obuke i napredovanja

Prijaviti se možete putem emaila: [email protected] do 15.07.2021 godine s predmetom NATJEČAJ ZA BRAND MENAGER

Firma AX-SOLING d.o.o. Grude tržišni je lider u prodaji i distribuciji profesionalnog ručnog i električnog alata, opreme za zavarivanje, zaštitne opreme i pribora. Zastupnici smo renomiranih svjetskih brandova Fronius, Robert Bosch, Fein, Telwinn, Gedore, Schenider …. i radi širenja poslovanja na tržištu Bosne i Hercegovine potreban nam je:

SERVISER PRIPRAVNIK
Područje Mostara

1 izvršitelj

Opis posla:

- Servisiranje profesionalnog električnog alata, opreme za zavarivanje, visokotlačnih perača, pneumatskog alata i kompresora
- Naručivanje i prijem potrebnih servisnih dijelova

- Radno iskustvo od minimalno godinu dana na servisu električnog alata ili opreme za zavarivanje
- Boravište na širem području Mostara
- Poznavanje osnova u radu na računalu

Što nudimo:

- Profesionalno okruženje

Prijaviti se možete putem E-MAIL-A: [email protected] do 15.07.2021 godine s predmetom NATJEČAJ ZA SERVISER PRIPRAVNIK

Trgovac u maloprodajnom objektu (m/ž)

Firma AX-SOLING d.o.o. Grude, tržišni je lider u prodaji i distribuciji alata,mašina,opreme za zavarivanje i htz opreme. Želimo osnažiti svoju maloprodajnu mrežu pa raspisujemo natječaj za sljedeće radno mjesto:

Trgovac u maloprodajnom objektu Široki Brijeg 1 izvršitelj

Zadaci i obaveze:
- Usluživanje kupaca i pomoć prilikom izbora robe
- Prijem i slaganje robe
- Naplata robe
- Održavanje radnog prostora
- Uvjeti koje kandidati moraju ispuniti:
- Radno iskustvo u trgovini, poželjno ali nije nužno
- Boravište na širem području Širokog Brijega

Što nudimo:
- Stimulativna primanja

Prijaviti se možete putem E-MAIL-A: [email protected] do 15.07.2021 godine s predmetom NATJEČAJ ZA TRGOVAC U MALOPRODAJNOM OBJEKTU