I-FORM d.o.o. zapošljava

Gospodarstvo / Posao | 23. 11. 2020. u 12:00 Promotivni tekst

Tvrtka I-FORM d.o.o. raspisuje natječaj za radno mjesto:

- Referent nabave i otpreme robe sa inozemstvom

Opis radnog mjesta:
• Fakturiranje i organizacija otpreme robe i kontakti sa kupcima • Organizacija nabave robe i komunikacija sa dobavljačima
• Prijem i kontrola dokumentacije
• Organizacija i koordiniranje prijevoza
• Organizacija uvoznog i izvoznog carinjenja robe
• Aktivno praćenje i kontrola rokova isporuke kupcima
• Aktivno praćenje i kontrola rokova isporuka od dobavljača
• Koordiniranje sa ostalim odjelima
• Ostali povezani poslovi

Nudimo Vam:
1. Izazovan i dinamičan posao u mladom i perspektivnom okruženju 2. Mogućnost stalnog napredovanja i usavršavanja
3. Profesionalni razvoj u međunarodnom poslovnom okruženju

Uvjeti:
• VŠS/VSS ekonomskog smjera ili SSS uz obavezno iskustvo na ovim poslovima • Komunikativnost, organizacijske sposobnosti, timski rad
• Odlično poznavanje MS Office alata,
• Poznavanje engleskog (minimalno B2) - obavezno
• Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima će biti uvaženo kao prednost pri odabiru kandidata
• Vozačka dozvola B kategorije

Lokacija: Široki Brijeg
Broj izvršilaca: 1

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom i dokazima o ispunjavanju uvjeta mogu dostaviti na e-mail: [email protected] Prijave kandidata koji ne ispunjavaju uvjete neće se razmatrati.

Natječaj je otvoren do 30.11.2020. godine