Marina d.o.o.

Natječaj za radna mjesta

Gospodarstvo / Flash | 04. 01. 2016. u 14:30 Z.S.

Tvrtka Marina d.o.o. iz Širokog Brijega raspisuje natječaj za radno mjesto supervizora (key account) i komercijaliste te poziva sve zainteresirane da apliciraju za ponuđeno radno mjesto.

U daljem tekstu možete vidjeti sve detalje ovog natječaja:

Posao: Supervizor –key account (1 izvršitelj)
Radno mjesto regija: Hercegovina-Sarajevo
Opis posla:
Rukovođenje timom komercijalista i održavanje zadužene regije
Kontinuirani rad sa komercijalistima u cilju poboljšanja njihovih rezultata
Unapređivanje posla sa postojećim kupcima i otvaranje novih kupaca
Mobilnost, Fleksibilnost i sklonost timskom radu
Odgovornost za prodaju i naplatu
Analiza prodaje po brendovima
Pregled novih mogućnosti za proširivanje distribucije
Izvještavanje sa terena o mogućnostima unapređenja prodaje, praćenje konkurencije itd…

Uvjeti:
Minimalno SSS
Minimalno radno iskustvo od 3 godine
Iskustvo u rukovođenju ljudima
Poznavanje terena
Izrađena sposobnost planiranja i organiziranja
Poznavanje i korištenje MS office paketa
Vozačka dozvola B kategorije

U obzir ulaze samo osobe sa radnim iskustvom za navedenu poziciju.
Zainteresirani kandidati svoje životopise mogu slati e mailom na adresu [email protected] sa naznakom Prijava za Supervizor Hercegovina-Sarajevo.

Natječaj ostaje otvoren do 10. siječnja 2016. godine

Kandidati koji uđu u uži izbor bit će obaviješteni u roku 7 dana od zatvaranja natječaja.

Posao: Komercijalista
Radno mjesto: Mostar, Istočna Hercegovina
Opis posla:
Prodaja robe iz cijelog asortimana kod malih, srednjih i velikih kupaca
Pronalaženje i ugovaranje poslova sa novim kupcima
Analiza prodaje po brandovima
Redovni obilasci terena sa unaprijed određenim sistemom obilaska mjesta
Izvještavanje sa terena o mogućnostima unapređenja prodaje, praćenje konkurencije.

Uvjeti:
SSS
Minimalno radno iskustvo od 2 god. na poslovima komercijaliste
Poznavanje terena: Mostar,Čapljina,Stolac,Neum,Trebinje,Bileća,Gacko…
Nudimo Vam:
Radni odnos i stimulativna primanja
Rast plaće proporcionalno ostvarenim rezultatima

U obzir ulaze samo osobe sa radnim iskustvom na navedenoj poziciji.

Zainteresirani kandidati svoje životopise mogu slati e-mailom na adresu: [email protected] sa naznakom Prijava za Komercijalistu.

Marina d.o.o. Široki Brijeg
Trnska cesta 213
T: +387 39 709 183
E: [email protected]