1.17.19

Širokobriježanin uspješan na prvoj utrci prvenstva u slalomu

Emil Martinović kao predsjednik kluba BMW SYNDIKAT i njegov klupski kolega koji dolazi iz Splita, Ivo Znaor, osvojili su prvo i drugo mjesto u klasi 'Sport grupa 9'.
AutoMoto / Flash | 09. 04. 2019. u 16:56 Bljesak.info

Širokobriježanin Emil Martinović uspješno je startao na prvoj utrci auto slaloma "Banja Luka 2019" koja se održala protekli vikend na stazi Zalužani kraj Banja Luke.

U organizaciji AKK Profesional uz tehničku potporu Sportskog auto moto saveza Republike Srpske (SAMS RS) i Auto moto saveza Republike Srpske održana je prva utrka auto slaloma, disciplina A09, na kojoj je sudjelovalo preko 60 vozača u različitim kategorijama. Utrka se bodovala za prvenstvo Bosne i Hercegovine, a članovi širokobriješkog kluba osvojili su prvo i drugo mjesto.

View this post on Instagram

2. Mijesto klasa Sport

A post shared by Emilio Gebhard (@official_emil_martinovic) on

Odličnom vožnjom i ostvarenim vremenom od 1.17.19 pokazao je da su spremni za sezonu i on i njegov BMW Serije 3 koji broji nešto više od 200 konjskih snaga.

Iduća utrka auto slaloma održava se u Jajcu i glasi za jednu od najpoznatijih utrka u regiji.

Emilov rad na automobilima i video izvještaje sa utrka možete pronaći na društvenim mrežama.