generalka pred legiju

Zrinjski za samo pola sata razbio Olimpic

Sport / Nogomet | 06. 07. 2016. u 17:28 S. M.

Aktualni prvak Bosne i Hercegovine Zrinjski pobijedio je u četvrtoj provjeri pred početak sezone sarajevski Olimpic s uvjerljivih 3:0.

U utakmici na stadionu pod Bijelim brijegom, gdje će za pet dana dočekati poljskog prvaka Legiju u prvoj utakmici drugog pretkola Lige prvaka, svojim navijačima, kojih je bilo nekoliko stotina, Zrinjski se predstavio u vrlo dobrom svjetlu. Barem u prvom poluvremenu.

Već nakon 18 minuta Zrinjski je vodio s 2:0. Nemanja Bilbija asistirao je Jasminu Mešanoviću za vodstvo, a onda je Bilbija i sam pogodio, na dodavanje Ognjena Todorovića. Todorović je opet bio asistent u 29. minuti, ovaj put Ivanu Peki.

Ipak, to je bilo sve od igrača Zrinjskog u ostatku utakmice, iako su 15 minuta prije kraja Oliver Petrak i Mešanović pogodili okvir gola.

Nogometaši Zrinjskog u četvrtak će igrati prijateljsku utakmicu s Čapljinom u Čapljini, koja će poslužiti treneru Vinku Marinoviću da priliku da i igračima koji su igrali manje danas, odnosno koji uopće nisu bili u sastavu.