Rutinski

Zrinjski bez problema s Radnikom za povratak na vrh

Sport / Nogomet | 15. 04. 2017. u 15:52 S.K.

Mostarski Zrinjski vratio se na prvu poziciju u Premijer ligi, na kojoj je bio mjesecima sve do remija sa Sarajevom (0:0) u trećem kolu Lige za prvaka. Aktualni prvak je na svom stadionu pobijedio Radnik iz Bijeljine s 2:0 pa će ostati vodeći barem do večerašnjeg derbija Željezničara i Sarajeva.

Plemići su rutinski pobijedili goste iz Bijeljine postigavši po pogodak u svakom poluvremenu. U prvom dijelu strijelac je bio Miloš Filipović na asistenciju Nermina Jamaka, a u drugom strijelac je bio Oliver Petrak.

Do kraja utakmice domaćin je sigurno čuvao prednost, iako je imao još nekoliko dobrih prilika za postizanje trećeg gola. Gosti su u prvom poluvremenu imali dvije stopostotne prilike, no u drugom nisu uspjeli ozbiljnije ugroziti branitelja naslova.

Zrinjski tako pod vodstvom Blaža Sliškovića u četiri odigrane utakmice još nije primio pogodak.